0 Kč

Bezpečnost na internetu je velmi široký pojem, který se týká všech uživatelů internetu a firem. Společnost ZONER software si uvědomuje nutnost řešit problematiku bezpečnosti na internetu a snaží se nabízet svým zákazníkům bezpečný webhosting a další produkty podporující bezpečnost na internetu, jako jsou SSL certifikáty nebo antivir.

Zákazníci webhostingu CZECHIA.COM mohou využívat kompletní zabezpečení přenosových kanálů v internetu. Tyto bezpečnostní funkce posouvají výrazně kvalitu webhostingu: FTPS, SMTPS, POP3S, IMAPS, HTTPS


THAWTE je jednou z nejznámějších a nejuznávanějších certifikačních autorit na světě a zároveň jedním z průkopníků digitálních certifikátů. V současné době je 100% vlastníkem společnost VeriSign, která zaujímá přední pozici v bezpečnosti IT.

Společnost ZONER software je jednou z mála společností ve východní Evropě, která má status PLATINUM partner. Zákazníkům, majitelům webových stránek, nabízíme získání respektovaných SSL certifikátů.

Naše projekty

Zajišťujeme SSL certifikáty, které zabezpečí data na internetu mezi prohlížečem a serverem s vaší prezentací. Radíme vám s výběrem nejvhodnějšího SSL certifikátu pro váš projekt. Zajišťujeme SSL certifikáty od nejdůvěryhodnějších certifikačních autorit na světě. Nabízíme nejširší nabídku SSL certifikátů na trhu. Přejít na projekt

Nulla rutrum ante metus. Mauris faucibus lorem quis lorem pellentesque, in tincidunt tortor vehicula. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Duis varius lectus at sapien pretium portitor. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himanaeos. Přejít na projekt

21let na trhu

Byli jsme tu, když český internet začínal. A stále patříme k předním českým společnostem v tomto odvětví.

3kontinenty

Evropa, Amerika a Asie. Naši zákazníci pochází z různých zemí napříč kontinenty.

100zaměstnanců

máme ve firmě celkem. Starají se o vývoj, marketing, obchod a podporu, aby vše dobře šlapalo. Přidáte se?

Aktuálně hledáme

Získejte práci ve stabilní společnosti s více než 25letou historií. ZONER software, a.s. patří mezi špičku českých společností. Nemáme open space kanceláře a parkujeme na vlastním uzavřeném parkovišti.

 • Webmaster/Grafik

  Hledáme obsazení pozice webmaster/grafik se znalostí HTML a CSS, grafickým cítěním a zkušeností s tvorbou webových stránek.

  Detail

 • Specialista zákaznické podpory - španělština

  Hledáme specialistu zákaznické podpory ve španělském jazyce se schopností podpory marketingu projektu a podílení se na občasných překladech do španělštiny.

  Detail

 • Administrátor serverů Linux

  Hledáme administrátora serverů Linux pro správu virtualizačních platforem a administraci serverů webhostingových služeb czechia.com a zákaznických serverů.

  Detail

Nenašli jste nic, co by vás zaujalo? Koukněte na zbytek!

Volná místa

U nás se pořád něco děje. Tady najdete to nejzásadnější

 • 07 Zář 2017

  Zoner Photo Studio X přináší světově unikátní retušovací štětec

  Český program pro správu a editaci fotografií Zoner Photo Studio X přichází s podzimní aktualizací, kterou završuje rok od svého vydání. Nedestruktivní modul Vyvolat získává retušovací nástroje, jež svými možnostmi nemají u jiných editorů konkurenci. 

 • 28 Srp 2017

  ZONER se účastní letošní IFA Berlin

  Ve dnech 1. až 6. září se na berlínském výstavišti sejdou tisíce odborníků a obchodníků na jednom z nejdůležitějších veletrhů věnovaném spotřební elektronice a technologiím na světě – IFA Berlin. Letos tu nebude chybět ani tým společnosti Zoner software, konkrétně tvůrci Zoner Photo Studia!

archiv