0 Kč

Divize software byla založena v roce 1993 s hlavním cílem přinést na český trh kvalitní grafické programy v rodném jazyce. Díky své kvalitě a oblíbenosti na domácí půdě si tyto programy rychle vyžádaly lokalizace do celé řady světových jazyků a dnes má již Zoner Photo Studio, program pro správu, editaci a publikaci digitálních fotografií, své příznivce po celém světě. Zejména pak v USA, Německu, Japonsku, Velké Británii, Rusku a Španělsku. V roce 2010 Zoner Photo Studio překročilo magickou hranici miliónu instalací po celém světě.

Nejmladším přírůstkem v produktové řadě je Zoner Photo Studio pro platformu Android.


Vylepšení fotek na pár kliků
Tvorba a objednávky tisku fotek, fotoknih, kalendářů a obrazů

S cílem vzdělávat fotografickou i laickou veřejnost přináší softwarová divize i další projekty, jako je neomezená internetová galerie Zonerama s přímým napojením do Zoner Photo Studia, nebo e-magazín plný inspirace Milujeme fotografii a s ním související aktivity v sociálních sítích - zejména na Facebooku.

Naše projekty

Ucelený soubor nástrojů určený pro správu a zpracování digitálních fotografií. Dokonalé řešení nejen pro širokou fotografickou veřejnost, rostoucí oblibě se těší i v komerčním využití (správa a publikování obrazové dokumentace). Své uplatnění nachází Zoner Photo Studio rovněž ve státních institucích a pro výuku ve školství. Přejít na projekt

Magazín MilujemeFotografii.cz je základním kamenem prudce se rozvíjejících komunitních aktivit divize software, spojujících širokou veřejnost se společným zájmem o fotografii. Pod heslem "I love photography" můžete odhalit zákulisí práce profesionálů a talentovaných umělců, nebo přímo společnosti ZONER software. Přejít na projekt

21let na trhu

Byli jsme tu, když český internet začínal. A stále patříme k předním českým společnostem v tomto odvětví.

3kontinenty

Evropa, Amerika a Asie. Naši zákazníci pochází z různých zemí napříč kontinenty.

100zaměstnanců

máme ve firmě celkem. Starají se o vývoj, marketing, obchod a podporu, aby vše dobře šlapalo. Přidáte se?

Aktuálně hledáme

Získejte práci ve stabilní společnosti s více než 25letou historií. ZONER software, a.s. patří mezi špičku českých společností. Nemáme open space kanceláře a parkujeme na vlastním uzavřeném parkovišti.

 • Webmaster/Grafik

  Hledáme obsazení pozice webmaster/grafik se znalostí HTML a CSS, grafickým cítěním a zkušeností s tvorbou webových stránek.

  Detail

 • Specialista zákaznické podpory - španělština

  Hledáme specialistu zákaznické podpory ve španělském jazyce se schopností podpory marketingu projektu a podílení se na občasných překladech do španělštiny.

  Detail

 • Administrátor serverů Linux

  Hledáme administrátora serverů Linux pro správu virtualizačních platforem a administraci serverů webhostingových služeb czechia.com a zákaznických serverů.

  Detail

Nenašli jste nic, co by vás zaujalo? Koukněte na zbytek!

Volná místa

U nás se pořád něco děje. Tady najdete to nejzásadnější

 • 07 Zář 2017

  Zoner Photo Studio X přináší světově unikátní retušovací štětec

  Český program pro správu a editaci fotografií Zoner Photo Studio X přichází s podzimní aktualizací, kterou završuje rok od svého vydání. Nedestruktivní modul Vyvolat získává retušovací nástroje, jež svými možnostmi nemají u jiných editorů konkurenci. 

 • 28 Srp 2017

  ZONER se účastní letošní IFA Berlin

  Ve dnech 1. až 6. září se na berlínském výstavišti sejdou tisíce odborníků a obchodníků na jednom z nejdůležitějších veletrhů věnovaném spotřební elektronice a technologiím na světě – IFA Berlin. Letos tu nebude chybět ani tým společnosti Zoner software, konkrétně tvůrci Zoner Photo Studia!

archiv