0 Kč

Společnost ZONER software, a. s. se rozhodla rozšířit svoji nabídku produktů na počítačovém trhu se záměrem zvýšit komplexnost služeb pro své zákazníky a založila v únoru roku 2004 nové vydavatelství Zoner Press. Vydávání odborné počítačové literatury bylo původně zaměřeno hlavně na oblast webu a grafiky.

V současné době za pozornost stojí především edice ENCYKLOPEDIE - GRAFIKA A DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE. Publikace z této edice přivítají všichni, kdo se zajímají o grafické aplikace a fotografii, zejména fotografii digitální. Svoji knihu si zde najde nejen profesionální grafik, ale také třeba i fotograf amatér. Portál fotograficky.guru vznikl později, především pro fotografy a všechny, kdo rádi fotografují. Pravidelně se zde objevují novinky ze světa fotografie, návody, rady, postupy, tipy a triky, informace o nových knihách o fotografii z produkce Zoner Press, ale také on-line fotografické kurzy a e-knihy. Na své si přijdou začátečníci, pokročilí uživatelé i profesionálové. Aby nabídka služeb pro fotografy byla ze strany fotograficky.guru kompletní, každou středu probíhá živé vysílání k nejrůznějším tématům, kde je možné se zapojit i do živého chatu s otázkami, které diváky zajímají - https://fotograficky.guru/live.


V roce 2007 byl ediční plán rozšířen o novou edici v kategorii volný čas - Naučte se kreslit a malovat... Zájemci o kreslení a malování se pomocí těchto praktických příruček naučí kreslit zvířata, lidské tělo, portréty, květiny, krajiny, pouliční kresbu, úžasné postavy a charaktery ze světů fantasy, mangy, temné magie a hororu a to nejrůznějšími technikami, ať již se jedná o klasickou kresbu či malbu nebo například o relaxační techniku Zentangle nebo omalovánky.

Zoner Press je v současnosti v České republice nejvýznamnějším vydavatelem publikací pro fotografy. V nabídce jsou zastoupeny knihy zabývající se vlastní technikou (fotoaparáty, blesky, vybavení pro ateliér a další), ale zejména velmi oblíbené „učebnice“ fotografických postupů zahrnující nejrůznější žánry: fotografování krajiny, portrétu, makra, módy, aktu, sportu aj.

Naše projekty

Společnost ZONER software, a. s. se rozhodla rozšířit svoji nabídku produktů na počítačovém trhu se záměrem zvýšit komplexnost služeb pro své zákazníky a založila v únoru roku 2004 nové vydavatelství Zoner Press. Vydávání odborné počítačové literatury bylo původně zaměřeno hlavně na oblast webu a grafiky. Přejít na projekt

Fotografický guru je portál pro všechny fotografy. Najdete zde novinky ze světa fotografie, návody, rady, postupy, tipy a triky, informace o nových knihách o fotografii z produkce Zoner Press a také informace o workshopech, fotografických akcích a online kurzech. Přejít na projekt

21let na trhu

Byli jsme tu, když český internet začínal. A stále patříme k předním českým společnostem v tomto odvětví.

3kontinenty

Evropa, Amerika a Asie. Naši zákazníci pochází z různých zemí napříč kontinenty.

100zaměstnanců

máme ve firmě celkem. Starají se o vývoj, marketing, obchod a podporu, aby vše dobře šlapalo. Přidáte se?

Aktuálně hledáme

Získejte práci ve stabilní společnosti s více než 25letou historií. ZONER software, a.s. patří mezi špičku českých společností. Nemáme open space kanceláře a parkujeme na vlastním uzavřeném parkovišti.

 • Webmaster/Grafik

  Hledáme obsazení pozice webmaster/grafik se znalostí HTML a CSS, grafickým cítěním a zkušeností s tvorbou webových stránek.

  Detail

 • Specialista zákaznické podpory - španělština

  Hledáme specialistu zákaznické podpory ve španělském jazyce se schopností podpory marketingu projektu a podílení se na občasných překladech do španělštiny.

  Detail

 • Administrátor serverů Linux

  Hledáme administrátora serverů Linux pro správu virtualizačních platforem a administraci serverů webhostingových služeb czechia.com a zákaznických serverů.

  Detail

Nenašli jste nic, co by vás zaujalo? Koukněte na zbytek!

Volná místa

U nás se pořád něco děje. Tady najdete to nejzásadnější

 • 07 Zář 2017

  Zoner Photo Studio X přináší světově unikátní retušovací štětec

  Český program pro správu a editaci fotografií Zoner Photo Studio X přichází s podzimní aktualizací, kterou završuje rok od svého vydání. Nedestruktivní modul Vyvolat získává retušovací nástroje, jež svými možnostmi nemají u jiných editorů konkurenci. 

 • 28 Srp 2017

  ZONER se účastní letošní IFA Berlin

  Ve dnech 1. až 6. září se na berlínském výstavišti sejdou tisíce odborníků a obchodníků na jednom z nejdůležitějších veletrhů věnovaném spotřební elektronice a technologiím na světě – IFA Berlin. Letos tu nebude chybět ani tým společnosti Zoner software, konkrétně tvůrci Zoner Photo Studia!

archiv